Yeni açılacak sınıflarımızın listesi aşağıdadır. Herhangi birisini seçin ve lütfen bizimle iletişim kurup ön kayıt yaptırın. Bir kategorideki bir sınıfa kayıt yaptıran herkes, aynı kategorideki diğer bütün sınıflara ücretsiz olarak katılabilir.

Örneğin bir Kadıköy Sirtaki sınıfına kaydolduğunuzda, hem Kadıköy´deki hem de diğer bütün şubelerimizdeki (Ataşehir, Beykoz, Etiler, vs) bütün Sirtaki sınıflarımıza ücret vermeden devam edebilirsiniz :)



Başlangıç Düzey Sirtaki ve Zeybek Sınıfları
Semt Gün Saat Bşl.Tarihi Hoca
Yeşilyurt Salı 14:30 01 Ekim Nurşen
Yeşilyurt Salı 19:30 01 Ekim Nurşen
Yeşilyurt Perşembe 18:00 03 Ekim Bahattin
Yeşilyurt Cumartesi 16:00 28 Eylül Nurşen
Bakırköy Pazartesi 19:00 30 Eylül Bahattin
Bakırköy Çarşamba 19:30 02 Ekim Bahattin
Bakırköy Cuma 19:30 04 Ekim Nurşen/Bahattin
Kadıköy Pazartesi 19:30 30 Eylül Mehtap, Buket
Kadıköy Salı 13:00 01 Ekim Bahattin
Kadıköy Salı 19:30 01 Ekim Bahattin
Kadıköy Salı 21:00 01 Ekim Bahattin
Kadıköy Cumartesi 15:30 05 Ekim Alev, Nilgün
Kadıköy Pazar 13:30 29 Eylül Nurşen
Gayrettepe Pazartesi 19:00 30 Eylül Nurşen
Kurtuluş Perşembe 19:30 03 Ekim Defne, Nüket
Etiler Salı 19:30 01 Ekim Seylan, Nüket


Orta ve İleri Düzey Sirtaki ve Zeybek Sınıfları
Semt Gün Saat Bşl.Tarihi Hoca
Yeşilyurt Salı 13:00 17 Eylül Nurşen
Yeşilyurt Salı 18:00 17 Eylül Nurşen
Yeşilyurt Salı 19:30 17 Eylül Nurşen
Yeşilyurt Salı 21:00 17 Eylül Nurşen
Yeşilyurt Perşembe 19:30 19 Eylül Bahattin
Bakırköy Çarşamba 21:00 25 Eylül Bahattin
Kadıköy Salı 14:30 17 Eylül Bahattin
Kadıköy Salı 18:00 17 Eylül Bahattin
Kadıköy Çarşamba 18:00 18 Eylül Nurşen
Kadıköy Çarşamba 19:30 18 Eylül Nurşen
Kadıköy Perşembe 16:00 19 Eylül Nurşen
Kadıköy Perşembe 21:00 19 Eylül Nurşen
Kadıköy Cumartesi 17:00 05 Ekim Alev, Nilgün
Kurtuluş Perşembe 18:00 18 Eylül Defne, Nüket
Beykoz Çarşamba 21:00 18 Eylül Nilgün
Gayrettepe Pazartesi 17:30 23 Eylül Nurşen
Kurtuluş Perşembe 21:00 19 Eylül Defne, Nüket
Etiler Salı 21:00 17 Eylül Seylan, Nüket
Etiler Pazar 19:30 29 Eylül Bahattin


Advance+ Sirtaki ve Zeybek Sınıfları
Semt Gün Saat Bşl.Tarihi Hoca
Kadıköy Salı 22:30 17 Eylül Bahattin


Oryantal ve Roman Sınıfları
Semt Gün Saat Bşl.Tarihi Hoca
Gayrettepe Pazartesi 16:00 23 Eylül Nurşen
Yeşilyurt Cumartesi 14:00 21 Eylül Nurşen
Kadıköy Pazar 15:00 22 Eylül Nurşen


Özel Zeybek Sınıfları
Semt Gün Saat Bşl.Tarihi Hoca Konu/Karakter
Yeşilyurt Perşembe 21:00 03 Ekim Bahattin Belirlenecek…
Yeşilyurt Salı 16:00 01 Ekim Nurşen Belirlenecek…
Yeşilyurt Salı 21:00 01 Ekim Nurşen Belirlenecek…
Bakırköy Çarşamba 18:00 02 Ekim Bahattin Bireysel, Buzukiya
Kadıköy Çarşamba 21:00 02 Ekim Nurşen Patron Sensin, Modern…
Kadıköy Perşembe 18:00 03 Ekim Nurşen Belirlenecek…
Kadıköy Perşembe 19:30 03 Ekim Nurşen Adv.Tekrarlar ve Evdokia
Bakırköy Cuma 18:00 04 Ekim Nrşn/Bht Belirlenecek…
Kadıköy Cumartesi 12:30 28 Eylül Bahattin Bireysel, Buzukiya
Kadıköy Pazar 12:00 29 Eylül Nurşen Belirlenecek…
Etiler Pazar 21:00 29 Eylül Bahattin Bireysel ve Buzukiya


ÇOCUK SINIFLARI
Semt Gün Saat Bşl.Tarihi Hoca Yaş Aralığı
Yeşilyut Cuma 18:00 20 Eylül Nurşen 6-9 / 9-12 Yaş Aralığı

 

 

 
Rezervasyon
Gezilerimiz